SPELPROGRAM

Omgång 2

lördag 17 april
lördag 17 april, KL 13:00
Athletic Eskilstuna - Akropolis IF
13:00
Tunavallen
lördag 17 april
lördag 17 april, KL 15:00
IK Brage - Falkenbergs FF
15:00
Borlänge Energi Arena Domnarvsvallen
lördag 17 april
lördag 17 april, KL 15:00
GAIS - Västerås SK FK
15:00
Ullevi
lördag 17 april
lördag 17 april, KL 17:00
Vasalund - Trelleborgs FF
17:00
Skytteholms IP 1
söndag 18 april
söndag 18 april, KL 13:00
Östers IF - Landskrona BoIS
13:00
Visma Arena
söndag 18 april
söndag 18 april, KL 15:00
IFK Värnamo - GIF Sundsvall
15:00
Finnvedsvallen
måndag 19 april
måndag 19 april, KL 19:00
Norrby IF - Jönköpings Södra IF
19:00
Borås Arena
tisdag 20 april
tisdag 20 april, KL 19:00
Helsingborgs IF - Örgryte IS Fotboll
19:00
Olympia, Helsingborg

Omgång 3

lördag 24 april
lördag 24 april, KL 13:00
Trelleborgs FF - Örgryte IS Fotboll
13:00
Vångavallen, Trelleborg A-plan
lördag 24 april
lördag 24 april, KL 15:00
IFK Värnamo - IK Brage
15:00
Finnvedsvallen
lördag 24 april
lördag 24 april, KL 15:00
GIF Sundsvall - Norrby IF
15:00
NP3 Arena
lördag 24 april
lördag 24 april, KL 17:00
Östers IF - Falkenbergs FF
17:00
Visma Arena
söndag 25 april
söndag 25 april, KL 13:00
Landskrona BoIS - Akropolis IF
13:00
Landskrona IP A-plan
söndag 25 april
söndag 25 april, KL 15:00
Athletic Eskilstuna - GAIS
15:00
Tunavallen
måndag 26 april
måndag 26 april, KL 19:00
Västerås SK FK - Vasalund
19:00
Iver Arena
tisdag 27 april
tisdag 27 april, KL 19:00
Jönköpings Södra IF - Helsingborgs IF
19:00
Vapenvallen

Omgång 4

lördag 1 maj
lördag 1 maj, KL 13:00
Norrby IF - Landskrona BoIS
13:00
Borås Arena
lördag 1 maj
lördag 1 maj, KL 15:00
Falkenbergs FF - IFK Värnamo
15:00
Falcon Alkoholfri Arena
lördag 1 maj
lördag 1 maj, KL 15:00
Akropolis IF - GIF Sundsvall
15:00
Grimsta IP 1
lördag 1 maj
lördag 1 maj, KL 17:00
Örgryte IS Fotboll - Västerås SK FK
17:00
Ullevi
söndag 2 maj
söndag 2 maj, KL 13:00
Vasalund - IK Brage
13:00
Skytteholms IP 1
söndag 2 maj
söndag 2 maj, KL 15:00
Helsingborgs IF - Athletic Eskilstuna
15:00
Olympia, Helsingborg
måndag 3 maj
måndag 3 maj, KL 19:00
Jönköpings Södra IF - Trelleborgs FF
19:00
Vapenvallen
tisdag 4 maj
tisdag 4 maj, KL 19:00
GAIS - Östers IF
19:00
Ullevi

Omgång 5

lördag 8 maj
lördag 8 maj, KL 13:00
Landskrona BoIS - Athletic Eskilstuna
13:00
Landskrona IP A-plan
lördag 8 maj
lördag 8 maj, KL 15:00
Falkenbergs FF - Örgryte IS Fotboll
15:00
Falcon Alkoholfri Arena
lördag 8 maj
lördag 8 maj, KL 15:00
Västerås SK FK - Jönköpings Södra IF
15:00
Iver Arena
söndag 9 maj
söndag 9 maj, KL 13:00
Vasalund - Norrby IF
13:00
Skytteholms IP 1
söndag 9 maj
söndag 9 maj, KL 15:00
IK Brage - Helsingborgs IF
15:00
Borlänge Energi Arena Domnarvsvallen
måndag 10 maj
måndag 10 maj, KL 19:00
Trelleborgs FF - Akropolis IF
19:00
Vångavallen, Trelleborg A-plan
måndag 10 maj
måndag 10 maj, KL 19:00
IFK Värnamo - GAIS
19:00
Finnvedsvallen
tisdag 11 maj
tisdag 11 maj, KL 19:00
Östers IF - GIF Sundsvall
19:00
Visma Arena

Omgång 6

lördag 15 maj
lördag 15 maj, KL 13:00
Akropolis IF - Örgryte IS Fotboll
13:00
Grimsta IP 1
lördag 15 maj
lördag 15 maj, KL 15:00
GIF Sundsvall - Vasalund
15:00
NP3 Arena
lördag 15 maj
lördag 15 maj, KL 15:00
IK Brage - Norrby IF
15:00
Borlänge Energi Arena Domnarvsvallen
lördag 15 maj
lördag 15 maj, KL 17:00
Helsingborgs IF - Östers IF
17:00
Olympia, Helsingborg
söndag 16 maj
söndag 16 maj, KL 13:00
Athletic Eskilstuna - Jönköpings Södra IF
13:00
Tunavallen
måndag 17 maj
måndag 17 maj, KL 19:00
Västerås SK FK - IFK Värnamo
19:00
Iver Arena
tisdag 18 maj
tisdag 18 maj, KL 19:00
Landskrona BoIS - Falkenbergs FF
19:00
Landskrona IP A-plan
tisdag 18 maj
tisdag 18 maj, KL 19:00
GAIS - Trelleborgs FF
19:00
Gamla Ullevi

Omgång 7

lördag 22 maj
lördag 22 maj, KL 13:00
Norrby IF - Athletic Eskilstuna
13:00
Borås Arena
lördag 22 maj
lördag 22 maj, KL 15:00
Örgryte IS Fotboll - GIF Sundsvall
15:00
Gamla Ullevi
lördag 22 maj
lördag 22 maj, KL 15:00
Jönköpings Södra IF - Landskrona BoIS
15:00
Vapenvallen
söndag 23 maj
söndag 23 maj, KL 13:00
Östers IF - IK Brage
13:00
Visma Arena
söndag 23 maj
söndag 23 maj, KL 15:00
Falkenbergs FF - Vasalund
15:00
Falcon Alkoholfri Arena
måndag 24 maj
måndag 24 maj, KL 19:00
Trelleborgs FF - Västerås SK FK
19:00
Vångavallen, Trelleborg A-plan
måndag 24 maj
måndag 24 maj, KL 19:00
IFK Värnamo - Akropolis IF
19:00
Finnvedsvallen
tisdag 25 maj
tisdag 25 maj, KL 19:00
GAIS - Helsingborgs IF
19:00
Gamla Ullevi

Omgång 8

lördag 29 maj
lördag 29 maj, KL 13:00
Landskrona BoIS - Örgryte IS Fotboll
13:00
Landskrona IP A-plan
lördag 29 maj
lördag 29 maj, KL 15:00
Athletic Eskilstuna - Trelleborgs FF
15:00
Tunavallen
lördag 29 maj
lördag 29 maj, KL 15:00
Akropolis IF - Falkenbergs FF
15:00
Grimsta IP 1
lördag 29 maj
lördag 29 maj, KL 17:00
Norrby IF - GAIS
17:00
Borås Arena
söndag 30 maj
söndag 30 maj, KL 13:00
Vasalund - Östers IF
13:00
Skytteholms IP 1
söndag 30 maj
söndag 30 maj, KL 15:00
Helsingborgs IF - IFK Värnamo
15:00
Olympia, Helsingborg
måndag 31 maj
måndag 31 maj, KL 19:00
Västerås SK FK - IK Brage
19:00
Iver Arena
tisdag 1 juni
tisdag 1 juni, KL 19:00
GIF Sundsvall - Jönköpings Södra IF
19:00
NP3 Arena

Omgång 9

lördag 5 juni
lördag 5 juni, KL 13:00
IK Brage - Athletic Eskilstuna
13:00
Borlänge Energi Arena Domnarvsvallen
lördag 5 juni
lördag 5 juni, KL 15:00
Trelleborgs FF - GIF Sundsvall
15:00
Vångavallen, Trelleborg A-plan
lördag 5 juni
lördag 5 juni, KL 15:00
Östers IF - Norrby IF
15:00
Visma Arena
lördag 5 juni
lördag 5 juni, KL 17:00
Örgryte IS Fotboll - IFK Värnamo
17:00
Gamla Ullevi
söndag 6 juni
söndag 6 juni, KL 13:00
Vasalund - Helsingborgs IF
13:00
Skytteholms IP 1
söndag 6 juni
söndag 6 juni, KL 15:00
Falkenbergs FF - Västerås SK FK
15:00
Falcon Alkoholfri Arena
måndag 7 juni
måndag 7 juni, KL 19:00
Jönköpings Södra IF - Akropolis IF
19:00
Vapenvallen
tisdag 8 juni
tisdag 8 juni, KL 19:00
GAIS - Landskrona BoIS
19:00
Gamla Ullevi

Omgång 10

lördag 12 juni
lördag 12 juni, KL 13:00
Athletic Eskilstuna - Falkenbergs FF
13:00
Tunavallen
lördag 12 juni
lördag 12 juni, KL 13:00
Västerås SK FK - Östers IF
13:00
Iver Arena
lördag 12 juni
lördag 12 juni, KL 15:00
Örgryte IS Fotboll - Jönköpings Södra IF
15:00
Gamla Ullevi
lördag 12 juni
lördag 12 juni, KL 15:00
Landskrona BoIS - IK Brage
15:00
Landskrona IP A-plan
lördag 12 juni
lördag 12 juni, KL 15:00
Akropolis IF - Vasalund
15:00
Grimsta IP 1
söndag 13 juni
söndag 13 juni, KL 13:00
IFK Värnamo - Trelleborgs FF
13:00
Finnvedsvallen
söndag 13 juni
söndag 13 juni, KL 13:00
Helsingborgs IF - Norrby IF
13:00
Olympia, Helsingborg
tisdag 15 juni
tisdag 15 juni, KL 19:00
GIF Sundsvall - GAIS
19:00
NP3 Arena

Omgång 11

lördag 19 juni
lördag 19 juni, KL 13:00
IK Brage - Örgryte IS Fotboll
13:00
Borlänge Energi Arena Domnarvsvallen
lördag 19 juni
lördag 19 juni, KL 15:00
Östers IF - Athletic Eskilstuna
15:00
Visma Arena
lördag 19 juni
lördag 19 juni, KL 15:00
Norrby IF - IFK Värnamo
15:00
Borås Arena
lördag 19 juni
lördag 19 juni, KL 17:00
Vasalund - Landskrona BoIS
17:00
Skytteholms IP 1
lördag 19 juni
lördag 19 juni, KL 17:00
Jönköpings Södra IF - GAIS
17:00
Vapenvallen
söndag 20 juni
söndag 20 juni, KL 13:00
Helsingborgs IF - Akropolis IF
13:00
Olympia, Helsingborg
söndag 20 juni
söndag 20 juni, KL 15:00
Trelleborgs FF - Falkenbergs FF
15:00
Vångavallen, Trelleborg A-plan
måndag 21 juni
måndag 21 juni, KL 19:00
GIF Sundsvall - Västerås SK FK
19:00
NP3 Arena

Omgång 12

lördag 17 juli
lördag 17 juli, KL 13:00
Akropolis IF - Norrby IF
13:00
Grimsta IP 1
lördag 17 juli
lördag 17 juli, KL 15:00
Landskrona BoIS - Trelleborgs FF
15:00
Landskrona IP A-plan
lördag 17 juli
lördag 17 juli, KL 15:00
GAIS - IK Brage
15:00
Gamla Ullevi
lördag 17 juli
lördag 17 juli, KL 17:00
IFK Värnamo - Östers IF
17:00
Finnvedsvallen
söndag 18 juli
söndag 18 juli, KL 13:00
Athletic Eskilstuna - GIF Sundsvall
13:00
Tunavallen
söndag 18 juli
söndag 18 juli, KL 15:00
Västerås SK FK - Helsingborgs IF
15:00
Iver Arena
måndag 19 juli
måndag 19 juli, KL 19:00
Örgryte IS Fotboll - Vasalund
19:00
Gamla Ullevi
tisdag 20 juli
tisdag 20 juli, KL 19:00
Falkenbergs FF - Jönköpings Södra IF
19:00
Falcon Alkoholfri Arena

Omgång 13

söndag 25 juli
söndag 25 juli, KL 00:00
Athletic Eskilstuna - Örgryte IS Fotboll
00:00
Tunavallen
söndag 25 juli
söndag 25 juli, KL 00:00
Helsingborgs IF - Falkenbergs FF
00:00
Olympia, Helsingborg
söndag 25 juli
söndag 25 juli, KL 00:00
Landskrona BoIS - GIF Sundsvall
00:00
Landskrona IP A-plan
söndag 25 juli
söndag 25 juli, KL 00:00
GAIS - Akropolis IF
00:00
Gamla Ullevi
söndag 25 juli
söndag 25 juli, KL 00:00
Östers IF - Jönköpings Södra IF
00:00
Visma Arena
söndag 25 juli
söndag 25 juli, KL 00:00
Norrby IF - Västerås SK FK
00:00
Borås Arena
söndag 25 juli
söndag 25 juli, KL 00:00
IFK Värnamo - Vasalund
00:00
Finnvedsvallen
söndag 25 juli
söndag 25 juli, KL 00:00
IK Brage - Trelleborgs FF
00:00
Borlänge Energi Arena Domnarvsvallen

Omgång 14

söndag 1 augusti
söndag 1 augusti, KL 00:00
Falkenbergs FF - Norrby IF
00:00
Falcon Alkoholfri Arena
söndag 1 augusti
söndag 1 augusti, KL 00:00
Örgryte IS Fotboll - GAIS
00:00
Gamla Ullevi
söndag 1 augusti
söndag 1 augusti, KL 00:00
Akropolis IF - Östers IF
00:00
Grimsta IP 1
söndag 1 augusti
söndag 1 augusti, KL 00:00
Trelleborgs FF - Helsingborgs IF
00:00
Vångavallen, Trelleborg A-plan
söndag 1 augusti
söndag 1 augusti, KL 00:00
Vasalund - Athletic Eskilstuna
00:00
Skytteholms IP 1
söndag 1 augusti
söndag 1 augusti, KL 00:00
Västerås SK FK - Landskrona BoIS
00:00
Iver Arena
söndag 1 augusti
söndag 1 augusti, KL 00:00
GIF Sundsvall - IK Brage
00:00
NP3 Arena
söndag 1 augusti
söndag 1 augusti, KL 00:00
Jönköpings Södra IF - IFK Värnamo
00:00
Vapenvallen

Omgång 15

söndag 8 augusti
söndag 8 augusti, KL 00:00
IFK Värnamo - Athletic Eskilstuna
00:00
Finnvedsvallen
söndag 8 augusti
söndag 8 augusti, KL 00:00
Västerås SK FK - Akropolis IF
00:00
Iver Arena
söndag 8 augusti
söndag 8 augusti, KL 00:00
Norrby IF - Örgryte IS Fotboll
00:00
Borås Arena
söndag 8 augusti
söndag 8 augusti, KL 00:00
Östers IF - Trelleborgs FF
00:00
Visma Arena
söndag 8 augusti
söndag 8 augusti, KL 00:00
Helsingborgs IF - Landskrona BoIS
00:00
Olympia, Helsingborg
söndag 8 augusti
söndag 8 augusti, KL 00:00
Falkenbergs FF - GIF Sundsvall
00:00
Falcon Alkoholfri Arena
söndag 8 augusti
söndag 8 augusti, KL 00:00
GAIS - Vasalund
00:00
Gamla Ullevi
söndag 8 augusti
söndag 8 augusti, KL 00:00
IK Brage - Jönköpings Södra IF
00:00
Borlänge Energi Arena Domnarvsvallen

Omgång 16

söndag 15 augusti
söndag 15 augusti, KL 00:00
Akropolis IF - Helsingborgs IF
00:00
Grimsta IP 1
söndag 15 augusti
söndag 15 augusti, KL 00:00
Athletic Eskilstuna - Norrby IF
00:00
Tunavallen
söndag 15 augusti
söndag 15 augusti, KL 00:00
Örgryte IS Fotboll - IK Brage
00:00
Gamla Ullevi
söndag 15 augusti
söndag 15 augusti, KL 00:00
Landskrona BoIS - Västerås SK FK
00:00
Landskrona IP A-plan
söndag 15 augusti
söndag 15 augusti, KL 00:00
Vasalund - Falkenbergs FF
00:00
Skytteholms IP 1
söndag 15 augusti
söndag 15 augusti, KL 00:00
Trelleborgs FF - GAIS
00:00
Vångavallen, Trelleborg A-plan
söndag 15 augusti
söndag 15 augusti, KL 00:00
GIF Sundsvall - IFK Värnamo
00:00
NP3 Arena
söndag 15 augusti
söndag 15 augusti, KL 00:00
Jönköpings Södra IF - Östers IF
00:00
Vapenvallen

Omgång 17

söndag 22 augusti
söndag 22 augusti, KL 00:00
Falkenbergs FF - Trelleborgs FF
00:00
Falcon Alkoholfri Arena
söndag 22 augusti
söndag 22 augusti, KL 00:00
Helsingborgs IF - Vasalund
00:00
Olympia, Helsingborg
söndag 22 augusti
söndag 22 augusti, KL 00:00
GAIS - Jönköpings Södra IF
00:00
Gamla Ullevi
söndag 22 augusti
söndag 22 augusti, KL 00:00
GIF Sundsvall - Athletic Eskilstuna
00:00
NP3 Arena
söndag 22 augusti
söndag 22 augusti, KL 00:00
IFK Värnamo - Landskrona BoIS
00:00
Finnvedsvallen
söndag 22 augusti
söndag 22 augusti, KL 00:00
Östers IF - Örgryte IS Fotboll
00:00
Visma Arena
söndag 22 augusti
söndag 22 augusti, KL 00:00
Norrby IF - Akropolis IF
00:00
Borås Arena
söndag 22 augusti
söndag 22 augusti, KL 00:00
IK Brage - Västerås SK FK
00:00
Borlänge Energi Arena Domnarvsvallen

Omgång 18

söndag 29 augusti
söndag 29 augusti, KL 00:00
Landskrona BoIS - Helsingborgs IF
00:00
Landskrona IP A-plan
söndag 29 augusti
söndag 29 augusti, KL 00:00
Örgryte IS Fotboll - Norrby IF
00:00
Gamla Ullevi
söndag 29 augusti
söndag 29 augusti, KL 00:00
Akropolis IF - IFK Värnamo
00:00
Grimsta IP 1
söndag 29 augusti
söndag 29 augusti, KL 00:00
Trelleborgs FF - Östers IF
00:00
Vångavallen, Trelleborg A-plan
söndag 29 augusti
söndag 29 augusti, KL 00:00
Athletic Eskilstuna - IK Brage
00:00
Tunavallen
söndag 29 augusti
söndag 29 augusti, KL 00:00
Västerås SK FK - Falkenbergs FF
00:00
Iver Arena
söndag 29 augusti
söndag 29 augusti, KL 00:00
Vasalund - GAIS
00:00
Skytteholms IP 1
söndag 29 augusti
söndag 29 augusti, KL 00:00
Jönköpings Södra IF - GIF Sundsvall
00:00
Vapenvallen

Omgång 19

söndag 5 september
söndag 5 september, KL 00:00
IFK Värnamo - Jönköpings Södra IF
00:00
Finnvedsvallen
söndag 5 september
söndag 5 september, KL 00:00
GIF Sundsvall - Örgryte IS Fotboll
00:00
NP3 Arena
söndag 5 september
söndag 5 september, KL 00:00
Östers IF - Västerås SK FK
00:00
Visma Arena
söndag 5 september
söndag 5 september, KL 00:00
Norrby IF - Vasalund
00:00
Borås Arena
söndag 5 september
söndag 5 september, KL 00:00
Helsingborgs IF - Trelleborgs FF
00:00
Olympia, Helsingborg
söndag 5 september
söndag 5 september, KL 00:00
Falkenbergs FF - Akropolis IF
00:00
Falcon Alkoholfri Arena
söndag 5 september
söndag 5 september, KL 00:00
GAIS - Athletic Eskilstuna
00:00
Gamla Ullevi
söndag 5 september
söndag 5 september, KL 00:00
IK Brage - Landskrona BoIS
00:00
Borlänge Energi Arena Domnarvsvallen

Omgång 20

söndag 12 september
söndag 12 september, KL 00:00
Trelleborgs FF - IK Brage
00:00
Vångavallen, Trelleborg A-plan
söndag 12 september
söndag 12 september, KL 00:00
Vasalund - GIF Sundsvall
00:00
Skytteholms IP 1
söndag 12 september
söndag 12 september, KL 00:00
Västerås SK FK - Norrby IF
00:00
Iver Arena
söndag 12 september
söndag 12 september, KL 00:00
Östers IF - IFK Värnamo
00:00
Visma Arena
söndag 12 september
söndag 12 september, KL 00:00
Athletic Eskilstuna - Helsingborgs IF
00:00
Tunavallen
söndag 12 september
söndag 12 september, KL 00:00
Jönköpings Södra IF - Falkenbergs FF
00:00
Stadsparksvallen
söndag 12 september
söndag 12 september, KL 00:00
Örgryte IS Fotboll - Akropolis IF
00:00
Gamla Ullevi
söndag 12 september
söndag 12 september, KL 00:00
Landskrona BoIS - GAIS
00:00
Landskrona IP A-plan

Omgång 21

söndag 19 september
söndag 19 september, KL 00:00
IFK Värnamo - Örgryte IS Fotboll
00:00
Finnvedsvallen
söndag 19 september
söndag 19 september, KL 00:00
GIF Sundsvall - Landskrona BoIS
00:00
NP3 Arena
söndag 19 september
söndag 19 september, KL 00:00
Norrby IF - Trelleborgs FF
00:00
Borås Arena
söndag 19 september
söndag 19 september, KL 00:00
Helsingborgs IF - Jönköpings Södra IF
00:00
Olympia, Helsingborg
söndag 19 september
söndag 19 september, KL 00:00
Athletic Eskilstuna - Vasalund
00:00
Tunavallen
söndag 19 september
söndag 19 september, KL 00:00
Falkenbergs FF - Östers IF
00:00
Falcon Alkoholfri Arena
söndag 19 september
söndag 19 september, KL 00:00
Akropolis IF - Västerås SK FK
00:00
Grimsta IP 1
söndag 19 september
söndag 19 september, KL 00:00
IK Brage - GAIS
00:00
Borlänge Energi Arena Domnarvsvallen

Omgång 22

söndag 26 september
söndag 26 september, KL 00:00
Örgryte IS Fotboll - Athletic Eskilstuna
00:00
Gamla Ullevi
söndag 26 september
söndag 26 september, KL 00:00
GAIS - Falkenbergs FF
00:00
Gamla Ullevi
söndag 26 september
söndag 26 september, KL 00:00
Jönköpings Södra IF - IK Brage
00:00
Stadsparksvallen
söndag 26 september
söndag 26 september, KL 00:00
Landskrona BoIS - Norrby IF
00:00
Landskrona IP A-plan
söndag 26 september
söndag 26 september, KL 00:00
Trelleborgs FF - IFK Värnamo
00:00
Vångavallen, Trelleborg A-plan
söndag 26 september
söndag 26 september, KL 00:00
Västerås SK FK - GIF Sundsvall
00:00
Iver Arena
söndag 26 september
söndag 26 september, KL 00:00
Vasalund - Akropolis IF
00:00
Skytteholms IP 1
söndag 26 september
söndag 26 september, KL 00:00
Östers IF - Helsingborgs IF
00:00
Visma Arena

Omgång 23

onsdag 29 september
onsdag 29 september, KL 00:00
Falkenbergs FF - Landskrona BoIS
00:00
Falcon Alkoholfri Arena
onsdag 29 september
onsdag 29 september, KL 00:00
Akropolis IF - Jönköpings Södra IF
00:00
Grimsta IP 1
onsdag 29 september
onsdag 29 september, KL 00:00
Athletic Eskilstuna - Östers IF
00:00
Tunavallen
onsdag 29 september
onsdag 29 september, KL 00:00
GIF Sundsvall - Trelleborgs FF
00:00
NP3 Arena
onsdag 29 september
onsdag 29 september, KL 00:00
Norrby IF - Helsingborgs IF
00:00
Borås Arena
onsdag 29 september
onsdag 29 september, KL 00:00
GAIS - Örgryte IS Fotboll
00:00
Gamla Ullevi
onsdag 29 september
onsdag 29 september, KL 00:00
IFK Värnamo - Västerås SK FK
00:00
Finnvedsvallen
onsdag 29 september
onsdag 29 september, KL 00:00
IK Brage - Vasalund
00:00
Borlänge Energi Arena Domnarvsvallen

Omgång 24

söndag 3 oktober
söndag 3 oktober, KL 00:00
Akropolis IF - Athletic Eskilstuna
00:00
Grimsta IP 1
söndag 3 oktober
söndag 3 oktober, KL 00:00
Örgryte IS Fotboll - Falkenbergs FF
00:00
Gamla Ullevi
söndag 3 oktober
söndag 3 oktober, KL 00:00
Jönköpings Södra IF - Norrby IF
00:00
Stadsparksvallen
söndag 3 oktober
söndag 3 oktober, KL 00:00
Trelleborgs FF - Landskrona BoIS
00:00
Vångavallen, Trelleborg A-plan
söndag 3 oktober
söndag 3 oktober, KL 00:00
Helsingborgs IF - GIF Sundsvall
00:00
Olympia, Helsingborg
söndag 3 oktober
söndag 3 oktober, KL 00:00
Vasalund - IFK Värnamo
00:00
Skytteholms IP 1
söndag 3 oktober
söndag 3 oktober, KL 00:00
Västerås SK FK - GAIS
00:00
Iver Arena
söndag 3 oktober
söndag 3 oktober, KL 00:00
IK Brage - Östers IF
00:00
Borlänge Energi Arena Domnarvsvallen

Omgång 25

söndag 17 oktober
söndag 17 oktober, KL 00:00
Falkenbergs FF - Helsingborgs IF
00:00
Falcon Alkoholfri Arena
söndag 17 oktober
söndag 17 oktober, KL 00:00
Athletic Eskilstuna - Västerås SK FK
00:00
Tunavallen
söndag 17 oktober
söndag 17 oktober, KL 00:00
GAIS - IFK Värnamo
00:00
Gamla Ullevi
söndag 17 oktober
söndag 17 oktober, KL 00:00
Landskrona BoIS - Jönköpings Södra IF
00:00
Landskrona IP A-plan
söndag 17 oktober
söndag 17 oktober, KL 00:00
Örgryte IS Fotboll - Trelleborgs FF
00:00
Gamla Ullevi
söndag 17 oktober
söndag 17 oktober, KL 00:00
GIF Sundsvall - Akropolis IF
00:00
NP3 Arena
söndag 17 oktober
söndag 17 oktober, KL 00:00
Norrby IF - IK Brage
00:00
Borås Arena
söndag 17 oktober
söndag 17 oktober, KL 00:00
Östers IF - Vasalund
00:00
Visma Arena

Omgång 26

söndag 24 oktober
söndag 24 oktober, KL 00:00
Jönköpings Södra IF - Örgryte IS Fotboll
00:00
Stadsparksvallen
söndag 24 oktober
söndag 24 oktober, KL 00:00
Akropolis IF - Landskrona BoIS
00:00
Grimsta IP 1
söndag 24 oktober
söndag 24 oktober, KL 00:00
Helsingborgs IF - GAIS
00:00
Olympia, Helsingborg
söndag 24 oktober
söndag 24 oktober, KL 00:00
Trelleborgs FF - Athletic Eskilstuna
00:00
Vångavallen, Trelleborg A-plan
söndag 24 oktober
söndag 24 oktober, KL 00:00
Vasalund - Västerås SK FK
00:00
Skytteholms IP 1
söndag 24 oktober
söndag 24 oktober, KL 00:00
Norrby IF - Östers IF
00:00
Borås Arena
söndag 24 oktober
söndag 24 oktober, KL 00:00
IFK Värnamo - Falkenbergs FF
00:00
Finnvedsvallen
söndag 24 oktober
söndag 24 oktober, KL 00:00
IK Brage - GIF Sundsvall
00:00
Borlänge Energi Arena Domnarvsvallen

Omgång 27

söndag 31 oktober
söndag 31 oktober, KL 00:00
Athletic Eskilstuna - IFK Värnamo
00:00
Tunavallen
söndag 31 oktober
söndag 31 oktober, KL 00:00
Akropolis IF - Trelleborgs FF
00:00
Grimsta IP 1
söndag 31 oktober
söndag 31 oktober, KL 00:00
GIF Sundsvall - Falkenbergs FF
00:00
NP3 Arena
söndag 31 oktober
söndag 31 oktober, KL 00:00
Vasalund - Jönköpings Södra IF
00:00
Skytteholms IP 1
söndag 31 oktober
söndag 31 oktober, KL 00:00
Helsingborgs IF - IK Brage
00:00
Olympia, Helsingborg
söndag 31 oktober
söndag 31 oktober, KL 00:00
Landskrona BoIS - Östers IF
00:00
Landskrona IP A-plan
söndag 31 oktober
söndag 31 oktober, KL 00:00
GAIS - Norrby IF
00:00
Gamla Ullevi
söndag 31 oktober
söndag 31 oktober, KL 00:00
Västerås SK FK - Örgryte IS Fotboll
00:00
Iver Arena

Omgång 28

söndag 7 november
söndag 7 november, KL 00:00
Falkenbergs FF - Athletic Eskilstuna
00:00
Falcon Alkoholfri Arena
söndag 7 november
söndag 7 november, KL 00:00
Jönköpings Södra IF - Västerås SK FK
00:00
Stadsparksvallen
söndag 7 november
söndag 7 november, KL 00:00
Örgryte IS Fotboll - Landskrona BoIS
00:00
Gamla Ullevi
söndag 7 november
söndag 7 november, KL 00:00
Trelleborgs FF - Vasalund
00:00
Vångavallen, Trelleborg A-plan
söndag 7 november
söndag 7 november, KL 00:00
IFK Värnamo - Helsingborgs IF
00:00
Finnvedsvallen
söndag 7 november
söndag 7 november, KL 00:00
Norrby IF - GIF Sundsvall
00:00
Borås Arena
söndag 7 november
söndag 7 november, KL 00:00
Östers IF - GAIS
00:00
Visma Arena
söndag 7 november
söndag 7 november, KL 00:00
IK Brage - Akropolis IF
00:00
Borlänge Energi Arena Domnarvsvallen

Omgång 29

söndag 21 november
söndag 21 november, KL 00:00
Jönköpings Södra IF - Athletic Eskilstuna
00:00
Stadsparksvallen
söndag 21 november
söndag 21 november, KL 00:00
Örgryte IS Fotboll - Helsingborgs IF
00:00
Gamla Ullevi
söndag 21 november
söndag 21 november, KL 00:00
Akropolis IF - GAIS
00:00
Grimsta IP 1
söndag 21 november
söndag 21 november, KL 00:00
Landskrona BoIS - Vasalund
00:00
Landskrona IP A-plan
söndag 21 november
söndag 21 november, KL 00:00
Norrby IF - Falkenbergs FF
00:00
Borås Arena
söndag 21 november
söndag 21 november, KL 00:00
GIF Sundsvall - Östers IF
00:00
NP3 Arena
söndag 21 november
söndag 21 november, KL 00:00
Västerås SK FK - Trelleborgs FF
00:00
Iver Arena
söndag 21 november
söndag 21 november, KL 00:00
IK Brage - IFK Värnamo
00:00
Borlänge Energi Arena Domnarvsvallen

Omgång 30

lördag 27 november
lördag 27 november, KL 00:00
Athletic Eskilstuna - Landskrona BoIS
00:00
Tunavallen
lördag 27 november
lördag 27 november, KL 00:00
Falkenbergs FF - IK Brage
00:00
Falcon Alkoholfri Arena
lördag 27 november
lördag 27 november, KL 00:00
GAIS - GIF Sundsvall
00:00
Gamla Ullevi
lördag 27 november
lördag 27 november, KL 00:00
Trelleborgs FF - Jönköpings Södra IF
00:00
Vångavallen, Trelleborg A-plan
lördag 27 november
lördag 27 november, KL 00:00
Helsingborgs IF - Västerås SK FK
00:00
Olympia, Helsingborg
lördag 27 november
lördag 27 november, KL 00:00
Vasalund - Örgryte IS Fotboll
00:00
Skytteholms IP 1
lördag 27 november
lördag 27 november, KL 00:00
IFK Värnamo - Norrby IF
00:00
Finnvedsvallen
lördag 27 november
lördag 27 november, KL 00:00
Östers IF - Akropolis IF
00:00
Visma Arena