SPELPROGRAM

Omgång 12

lördag 2 juli
lördag 2 juli, KL 15:00
Östersunds FK - Utsiktens BK
15:00
Jämtkraft Arena
lördag 2 juli
lördag 2 juli, KL 15:00
Dalkurd FF - Landskrona BoIS
15:00
Studenternas
lördag 2 juli
lördag 2 juli, KL 17:00
Östers IF - Skövde AIK
17:00
Visma Arena, Växjö
söndag 3 juli
söndag 3 juli, KL 13:00
Västerås SK - IK Brage
13:00
Iver Arena
söndag 3 juli
söndag 3 juli, KL 15:00
AFC Eskilstuna - IF Brommapojkarna
15:00
Tunavallen
måndag 4 juli
måndag 4 juli, KL 19:00
Trelleborgs FF - Norrby IF
19:00
Vångavallen, Trelleborg A-plan
tisdag 5 juli
tisdag 5 juli, KL 19:00
Halmstads BK - Jönköpings Södra
19:00
Örjans Vall
tisdag 5 juli
tisdag 5 juli, KL 19:00
Örgryte IS - Örebro SK
19:00
Gamla Ullevi

Omgång 13

lördag 9 juli
lördag 9 juli, KL 13:00
IF Brommapojkarna - Dalkurd FF
13:00
Grimsta IP 1
lördag 9 juli
lördag 9 juli, KL 15:00
Norrby IF - Västerås SK
15:00
Borås Arena
söndag 10 juli
söndag 10 juli, KL 13:00
Jönköpings Södra - Östersunds FK
13:00
Stadsparksvallen, Jönköping
söndag 10 juli
söndag 10 juli, KL 15:00
Utsiktens BK - Östers IF
15:00
Bravida Arena
söndag 10 juli
söndag 10 juli, KL 17:00
Skövde AIK - Örgryte IS
17:00
Södermalms IP
måndag 11 juli
måndag 11 juli, KL 19:00
IK Brage - AFC Eskilstuna
19:00
Borlänge Energi Arena Domnarvsvallen
tisdag 12 juli
tisdag 12 juli, KL 19:00
Landskrona BoIS - Halmstads BK
19:00
Landskrona IP A-plan
tisdag 12 juli
tisdag 12 juli, KL 19:00
Örebro SK - Trelleborgs FF
19:00
Behrn Arena

Omgång 14

lördag 16 juli
lördag 16 juli, KL 15:00
Skövde AIK - IK Brage
15:00
Södermalms IP
lördag 16 juli
lördag 16 juli, KL 15:00
Dalkurd FF - Örebro SK
15:00
Studenternas
lördag 16 juli
lördag 16 juli, KL 17:00
Östersunds FK - Östers IF
17:00
Jämtkraft Arena
söndag 17 juli
söndag 17 juli, KL 13:00
Västerås SK - Landskrona BoIS
13:00
Iver Arena
söndag 17 juli
söndag 17 juli, KL 15:00
Halmstads BK - Utsiktens BK
15:00
Örjans Vall
måndag 18 juli
måndag 18 juli, KL 19:00
AFC Eskilstuna - Trelleborgs FF
19:00
Tunavallen
tisdag 19 juli
tisdag 19 juli, KL 19:00
Norrby IF - Jönköpings Södra
19:00
Borås Arena
tisdag 19 juli
tisdag 19 juli, KL 19:00
Örgryte IS - IF Brommapojkarna
19:00
Gamla Ullevi

Omgång 15

lördag 23 juli
lördag 23 juli, KL 15:00
Landskrona BoIS - Östersunds FK
15:00
Landskrona IP A-plan
lördag 23 juli
lördag 23 juli, KL 15:00
IK Brage - Halmstads BK
15:00
Borlänge Energi Arena Domnarvsvallen
lördag 23 juli
lördag 23 juli, KL 17:00
Jönköpings Södra - Dalkurd FF
17:00
Stadsparksvallen, Jönköping
söndag 24 juli
söndag 24 juli, KL 13:00
IF Brommapojkarna - Norrby IF
13:00
Grimsta IP 1
söndag 24 juli
söndag 24 juli, KL 15:00
Örebro SK - Utsiktens BK
15:00
Behrn Arena
måndag 25 juli
måndag 25 juli, KL 19:00
Trelleborgs FF - Skövde AIK
19:00
Vångavallen, Trelleborg A-plan
tisdag 26 juli
tisdag 26 juli, KL 19:00
Östers IF - AFC Eskilstuna
19:00
Visma Arena, Växjö
tisdag 26 juli
tisdag 26 juli, KL 19:00
Örgryte IS - Västerås SK
19:00
Gamla Ullevi

Omgång 16

lördag 30 juli
lördag 30 juli, KL 13:00
Östersunds FK - Jönköpings Södra
13:00
Jämtkraft Arena
lördag 30 juli
lördag 30 juli, KL 13:00
Norrby IF - Trelleborgs FF
13:00
Borås Arena
lördag 30 juli
lördag 30 juli, KL 15:00
Skövde AIK - IF Brommapojkarna
15:00
Södermalms IP
lördag 30 juli
lördag 30 juli, KL 15:00
Örebro SK - IK Brage
15:00
Behrn Arena
lördag 30 juli
lördag 30 juli, KL 17:00
AFC Eskilstuna - Dalkurd FF
17:00
Tunavallen
lördag 30 juli
lördag 30 juli, KL 20:00
Halmstads BK - Landskrona BoIS
20:00
Örjans Vall
söndag 31 juli
söndag 31 juli, KL 15:00
Utsiktens BK - Örgryte IS
15:00
Bravida Arena
söndag 31 juli
söndag 31 juli, KL 15:00
Västerås SK - Östers IF
15:00
Iver Arena

Omgång 17

onsdag 3 augusti
onsdag 3 augusti, KL 19:00
IF Brommapojkarna - Örebro SK
19:00
Grimsta IP 1
onsdag 3 augusti
onsdag 3 augusti, KL 19:00
IK Brage - Östersunds FK
19:00
Borlänge Energi Arena Domnarvsvallen
onsdag 3 augusti
onsdag 3 augusti, KL 19:00
Dalkurd FF - Norrby IF
19:00
Studenternas
onsdag 3 augusti
onsdag 3 augusti, KL 19:00
Trelleborgs FF - Halmstads BK
19:00
Vångavallen, Trelleborg A-plan
onsdag 3 augusti
onsdag 3 augusti, KL 19:00
Landskrona BoIS - Skövde AIK
19:00
Landskrona IP A-plan
torsdag 4 augusti
torsdag 4 augusti, KL 19:00
Jönköpings Södra - Västerås SK
19:00
Stadsparksvallen, Jönköping
torsdag 4 augusti
torsdag 4 augusti, KL 19:00
Östers IF - Utsiktens BK
19:00
Visma Arena, Växjö
torsdag 4 augusti
torsdag 4 augusti, KL 19:00
Örgryte IS - AFC Eskilstuna
19:00
Gamla Ullevi

Omgång 18

söndag 7 augusti
söndag 7 augusti, KL 13:00
Östersunds FK - Landskrona BoIS
13:00
Jämtkraft Arena
söndag 7 augusti
söndag 7 augusti, KL 15:00
Halmstads BK - Dalkurd FF
15:00
Örjans Vall
måndag 8 augusti
måndag 8 augusti, KL 19:00
Västerås SK - IF Brommapojkarna
19:00
Iver Arena
måndag 8 augusti
måndag 8 augusti, KL 19:00
AFC Eskilstuna - Jönköpings Södra
19:00
Tunavallen
måndag 8 augusti
måndag 8 augusti, KL 19:00
Örebro SK - Örgryte IS
19:00
Behrn Arena
tisdag 9 augusti
tisdag 9 augusti, KL 19:00
Skövde AIK - Östers IF
19:00
Södermalms IP
tisdag 9 augusti
tisdag 9 augusti, KL 19:00
Norrby IF - IK Brage
19:00
Borås Arena
tisdag 9 augusti
tisdag 9 augusti, KL 19:00
Utsiktens BK - Trelleborgs FF
19:00
Bravida Arena

Omgång 19

lördag 13 augusti
lördag 13 augusti, KL 15:00
Jönköpings Södra - Halmstads BK
15:00
Stadsparksvallen, Jönköping
lördag 13 augusti
lördag 13 augusti, KL 15:00
Dalkurd FF - Örgryte IS
15:00
Studenternas
söndag 14 augusti
söndag 14 augusti, KL 13:00
Utsiktens BK - Norrby IF
13:00
Bravida Arena
söndag 14 augusti
söndag 14 augusti, KL 15:00
Skövde AIK - Östersunds FK
15:00
Södermalms IP
måndag 15 augusti
måndag 15 augusti, KL 19:00
IF Brommapojkarna - AFC Eskilstuna
19:00
Grimsta IP 1
måndag 15 augusti
måndag 15 augusti, KL 19:00
IK Brage - Landskrona BoIS
19:00
Borlänge Energi Arena Domnarvsvallen
tisdag 16 augusti
tisdag 16 augusti, KL 19:00
Västerås SK - Trelleborgs FF
19:00
Iver Arena
tisdag 16 augusti
tisdag 16 augusti, KL 19:00
Östers IF - Örebro SK
19:00
Visma Arena, Växjö

Omgång 20

lördag 20 augusti
lördag 20 augusti, KL 15:00
Landskrona BoIS - Jönköpings Södra
15:00
Landskrona IP A-plan
lördag 20 augusti
lördag 20 augusti, KL 15:00
Östersunds FK - IF Brommapojkarna
15:00
Jämtkraft Arena
söndag 21 augusti
söndag 21 augusti, KL 13:00
AFC Eskilstuna - Utsiktens BK
13:00
Tunavallen
söndag 21 augusti
söndag 21 augusti, KL 13:00
Trelleborgs FF - Dalkurd FF
13:00
Vångavallen, Trelleborg A-plan
söndag 21 augusti
söndag 21 augusti, KL 15:00
Halmstads BK - Västerås SK
15:00
Örjans Vall
söndag 21 augusti
söndag 21 augusti, KL 15:00
IK Brage - Östers IF
15:00
Borlänge Energi Arena Domnarvsvallen
tisdag 23 augusti
tisdag 23 augusti, KL 19:00
Örebro SK - Skövde AIK
19:00
Behrn Arena
tisdag 23 augusti
tisdag 23 augusti, KL 19:00
Örgryte IS - Norrby IF
19:00
Gamla Ullevi

Omgång 21

fredag 26 augusti
fredag 26 augusti, KL 19:00
Dalkurd FF - IK Brage
19:00
Studenternas
lördag 27 augusti
lördag 27 augusti, KL 13:00
Landskrona BoIS - Trelleborgs FF
13:00
Landskrona IP A-plan
lördag 27 augusti
lördag 27 augusti, KL 13:00
IF Brommapojkarna - Halmstads BK
13:00
Grimsta IP 1
lördag 27 augusti
lördag 27 augusti, KL 15:00
Västerås SK - Örgryte IS
15:00
Iver Arena
lördag 27 augusti
lördag 27 augusti, KL 15:00
Östers IF - Östersunds FK
15:00
Visma Arena, Växjö
söndag 28 augusti
söndag 28 augusti, KL 13:00
Utsiktens BK - Örebro SK
13:00
Bravida Arena
söndag 28 augusti
söndag 28 augusti, KL 15:00
Skövde AIK - Jönköpings Södra
15:00
Södermalms IP
söndag 28 augusti
söndag 28 augusti, KL 15:00
Norrby IF - AFC Eskilstuna
15:00
Borås Arena

Omgång 22

lördag 3 september
lördag 3 september, KL 15:00
Östersunds FK - Västerås SK
15:00
Jämtkraft Arena
lördag 3 september
lördag 3 september, KL 17:00
Örgryte IS - Landskrona BoIS
17:00
Gamla Ullevi
söndag 4 september
söndag 4 september, KL 13:00
Halmstads BK - Skövde AIK
13:00
Örjans Vall
söndag 4 september
söndag 4 september, KL 15:00
Örebro SK - Norrby IF
15:00
Behrn Arena
måndag 5 september
måndag 5 september, KL 19:00
IK Brage - Utsiktens BK
19:00
Borlänge Energi Arena Domnarvsvallen
måndag 5 september
måndag 5 september, KL 19:00
Dalkurd FF - IF Brommapojkarna
19:00
Studenternas
tisdag 6 september
tisdag 6 september, KL 19:00
Trelleborgs FF - AFC Eskilstuna
19:00
Vångavallen, Trelleborg A-plan
tisdag 6 september
tisdag 6 september, KL 19:00
Jönköpings Södra - Östers IF
19:00
Stadsparksvallen, Jönköping

Omgång 23

lördag 10 september
lördag 10 september
IF Brommapojkarna - Landskrona BoIS
-
Grimsta IP 1
lördag 10 september
lördag 10 september, KL 15:00
Västerås SK - Skövde AIK
15:00
Iver Arena
lördag 10 september
lördag 10 september, KL 15:00
Östersunds FK - Örebro SK
15:00
Jämtkraft Arena
söndag 11 september
söndag 11 september, KL 13:00
Utsiktens BK - Jönköpings Södra
13:00
Bravida Arena
söndag 11 september
söndag 11 september, KL 15:00
Östers IF - Dalkurd FF
15:00
Visma Arena, Växjö
måndag 12 september
måndag 12 september, KL 19:00
Trelleborgs FF - Örgryte IS
19:00
Vångavallen, Trelleborg A-plan
tisdag 13 september
tisdag 13 september, KL 19:00
AFC Eskilstuna - IK Brage
19:00
Tunavallen
tisdag 13 september
tisdag 13 september, KL 19:00
Norrby IF - Halmstads BK
19:00
Borås Arena

Omgång 24

lördag 17 september
lördag 17 september, KL 13:00
Dalkurd FF - Utsiktens BK
13:00
Studenternas
lördag 17 september
lördag 17 september, KL 15:00
Örgryte IS - Östersunds FK
15:00
Gamla Ullevi
lördag 17 september
lördag 17 september, KL 15:00
Jönköpings Södra - IF Brommapojkarna
15:00
Stadsparksvallen, Jönköping
lördag 17 september
lördag 17 september, KL 15:00
Örebro SK - Västerås SK
15:00
Behrn Arena
lördag 17 september
lördag 17 september, KL 17:00
Halmstads BK - Östers IF
17:00
Örjans Vall
söndag 18 september
söndag 18 september, KL 13:00
Skövde AIK - AFC Eskilstuna
13:00
Södermalms IP
söndag 18 september
söndag 18 september, KL 15:00
IK Brage - Trelleborgs FF
15:00
Borlänge Energi Arena Domnarvsvallen
söndag 18 september
söndag 18 september, KL 15:00
Landskrona BoIS - Norrby IF
15:00
Landskrona IP A-plan

Omgång 25

lördag 1 oktober
lördag 1 oktober
Landskrona BoIS - Dalkurd FF
-
Landskrona IP A-plan
lördag 1 oktober
lördag 1 oktober
Örgryte IS - IK Brage
-
Gamla Ullevi
lördag 1 oktober
lördag 1 oktober
AFC Eskilstuna - Örebro SK
-
Tunavallen
lördag 1 oktober
lördag 1 oktober
Norrby IF - Skövde AIK
-
Borås Arena
lördag 1 oktober
lördag 1 oktober
Trelleborgs FF - Jönköpings Södra
-
Vångavallen, Trelleborg A-plan
lördag 1 oktober
lördag 1 oktober
Östers IF - IF Brommapojkarna
-
Visma Arena, Växjö
lördag 1 oktober
lördag 1 oktober
Östersunds FK - Halmstads BK
-
Jämtkraft Arena
lördag 1 oktober
lördag 1 oktober
Utsiktens BK - Västerås SK
-
Bravida Arena

Omgång 26

lördag 8 oktober
lördag 8 oktober
Jönköpings Södra - IK Brage
-
Stadsparksvallen, Jönköping
lördag 8 oktober
lördag 8 oktober
Halmstads BK - Örgryte IS
-
Örjans Vall
lördag 8 oktober
lördag 8 oktober
Örebro SK - Dalkurd FF
-
Behrn Arena
lördag 8 oktober
lördag 8 oktober
IF Brommapojkarna - Utsiktens BK
-
Grimsta IP 1
lördag 8 oktober
lördag 8 oktober
Skövde AIK - Trelleborgs FF
-
Södermalms IP
lördag 8 oktober
lördag 8 oktober
Östersunds FK - AFC Eskilstuna
-
Jämtkraft Arena
lördag 8 oktober
lördag 8 oktober
Östers IF - Landskrona BoIS
-
Visma Arena, Växjö
lördag 8 oktober
lördag 8 oktober
Västerås SK - Norrby IF
-
Iver Arena

Omgång 27

lördag 15 oktober
lördag 15 oktober
Örgryte IS - Jönköpings Södra
-
Gamla Ullevi
lördag 15 oktober
lördag 15 oktober
Dalkurd FF - Östersunds FK
-
Studenternas
lördag 15 oktober
lördag 15 oktober
Norrby IF - IF Brommapojkarna
-
Borås Arena
lördag 15 oktober
lördag 15 oktober
IK Brage - Skövde AIK
-
Borlänge Energi Arena Domnarvsvallen
lördag 15 oktober
lördag 15 oktober
AFC Eskilstuna - Östers IF
-
Tunavallen
lördag 15 oktober
lördag 15 oktober
Landskrona BoIS - Västerås SK
-
Landskrona IP A-plan
lördag 15 oktober
lördag 15 oktober
Trelleborgs FF - Örebro SK
-
Vångavallen, Trelleborg A-plan
lördag 15 oktober
lördag 15 oktober
Utsiktens BK - Halmstads BK
-
Bravida Arena

Omgång 28

lördag 22 oktober
lördag 22 oktober
Östersunds FK - Trelleborgs FF
-
Jämtkraft Arena
lördag 22 oktober
lördag 22 oktober
Västerås SK - Dalkurd FF
-
Iver Arena
lördag 22 oktober
lördag 22 oktober
Östers IF - Örgryte IS
-
Visma Arena, Växjö
lördag 22 oktober
lördag 22 oktober
Skövde AIK - Utsiktens BK
-
Södermalms IP
lördag 22 oktober
lördag 22 oktober
Landskrona BoIS - AFC Eskilstuna
-
Landskrona IP A-plan
lördag 22 oktober
lördag 22 oktober
Jönköpings Södra - Norrby IF
-
Stadsparksvallen, Jönköping
lördag 22 oktober
lördag 22 oktober
IF Brommapojkarna - IK Brage
-
Grimsta IP 1
lördag 22 oktober
lördag 22 oktober
Halmstads BK - Örebro SK
-
Örjans Vall

Omgång 29

lördag 29 oktober
lördag 29 oktober
Dalkurd FF - Jönköpings Södra
-
Studenternas
lördag 29 oktober
lördag 29 oktober
Örgryte IS - Skövde AIK
-
Gamla Ullevi
lördag 29 oktober
lördag 29 oktober
Örebro SK - Landskrona BoIS
-
Behrn Arena
lördag 29 oktober
lördag 29 oktober
AFC Eskilstuna - Halmstads BK
-
Tunavallen
lördag 29 oktober
lördag 29 oktober
IK Brage - Västerås SK
-
Borlänge Energi Arena Domnarvsvallen
lördag 29 oktober
lördag 29 oktober
Trelleborgs FF - IF Brommapojkarna
-
Vångavallen, Trelleborg A-plan
lördag 29 oktober
lördag 29 oktober
Norrby IF - Östers IF
-
Borås Arena
lördag 29 oktober
lördag 29 oktober
Utsiktens BK - Östersunds FK
-
Bravida Arena

Omgång 30

fredag 4 november
fredag 4 november
Västerås SK - AFC Eskilstuna
-
Iver Arena
fredag 4 november
fredag 4 november
Östers IF - Trelleborgs FF
-
Visma Arena, Växjö
fredag 4 november
fredag 4 november
Skövde AIK - Dalkurd FF
-
Södermalms IP
fredag 4 november
fredag 4 november
Jönköpings Södra - Örebro SK
-
Stadsparksvallen, Jönköping
fredag 4 november
fredag 4 november
Landskrona BoIS - Utsiktens BK
-
Landskrona IP A-plan
fredag 4 november
fredag 4 november
Östersunds FK - Norrby IF
-
Jämtkraft Arena
fredag 4 november
fredag 4 november
IF Brommapojkarna - Örgryte IS
-
Grimsta IP 1
fredag 4 november
fredag 4 november
Halmstads BK - IK Brage
-
Örjans Vall