SPELPROGRAM

Omgång 24

onsdag 21 oktober
onsdag 21 oktober, KL 19:00
Dalkurd - GIF Sundsvall
19:00
Studenternas
onsdag 21 oktober
onsdag 21 oktober, KL 19:00
Norrby IF - Halmstad
19:00
Borås Arena
onsdag 21 oktober
onsdag 21 oktober, KL 19:00
Västerås SK FK - Akropolis IF
19:00
Iver Arena
onsdag 21 oktober
onsdag 21 oktober, KL 19:00
Athletic Eskilstuna - Trelleborgs FF
19:00
Tunavallen
onsdag 21 oktober
onsdag 21 oktober, KL 19:00
Degerfors IF - Örgryte IS Fotboll
19:00
Stora Valla
onsdag 21 oktober
onsdag 21 oktober, KL 19:00
Östers IF - Umeå FC
19:00
Visma Arena
torsdag 22 oktober
torsdag 22 oktober, KL 19:00
IK Brage - Ljungskile SK
19:00
Domnarvsvallen
torsdag 22 oktober
torsdag 22 oktober, KL 19:00
Jönköpings Södra IF - GAIS
19:00
Stadsparksvallen

Omgång 25

lördag 24 oktober
lördag 24 oktober, KL 17:30
Halmstad - Västerås SK FK
17:30
Örjans Vall
lördag 24 oktober
lördag 24 oktober, KL 17:30
Örgryte IS - Östers IF
17:30
Gamla Ullevi
söndag 25 oktober
söndag 25 oktober, KL 14:30
Athletic Eskilstuna - Dalkurd
14:30
Tunavallen
söndag 25 oktober
söndag 25 oktober, KL 14:30
Akropolis IF - Norrby IF
14:30
Grimsta IP 1
söndag 25 oktober
söndag 25 oktober, KL 17:30
Trelleborgs FF - Degerfors IF
17:30
Vångavallen, Trelleborg A-plan
måndag 26 oktober
måndag 26 oktober, KL 19:00
Umeå FC - GAIS
19:00
Umeå Energi Arena SOL
måndag 26 oktober
måndag 26 oktober, KL 19:00
IK Brage - Jönköpings Södra IF
19:00
Domnarvsvallen
måndag 26 oktober
måndag 26 oktober, KL 19:00
Ljungskile SK - GIF Sundsvall
19:00
Skarsjövallen

Omgång 26

lördag 31 oktober
lördag 31 oktober, KL 13:00
Degerfors IF - Akropolis IF
13:00
Stora Valla
lördag 31 oktober
lördag 31 oktober, KL 15:00
Dalkurd - Jönköpings Södra IF
15:00
Studenternas
lördag 31 oktober
lördag 31 oktober, KL 17:30
Östers IF - Halmstad
17:30
Visma Arena
lördag 31 oktober
lördag 31 oktober, KL 17:30
GIF Sundsvall - Örgryte IS
17:30
NP3 Arena
söndag 1 november
söndag 1 november, KL 14:30
Ljungskile SK - Umeå FC
14:30
Skarsjövallen
söndag 1 november
söndag 1 november, KL 17:30
Västerås SK FK - Trelleborgs FF
17:30
Iver Arena
måndag 2 november
måndag 2 november, KL 19:00
Norrby IF - IK Brage
19:00
Borås Arena
måndag 2 november
måndag 2 november, KL 19:00
GAIS - Athletic Eskilstuna
19:00
Gamla Ullevi

Omgång 27

lördag 7 november
lördag 7 november, KL 13:00
IK Brage - Västerås SK FK
13:00
Domnarvsvallen
lördag 7 november
lördag 7 november, KL 15:00
Halmstad - Dalkurd
15:00
Örjans Vall
lördag 7 november
lördag 7 november, KL 17:30
Jönköpings Södra IF - Norrby IF
17:30
Stadsparksvallen
lördag 7 november
lördag 7 november, KL 17:30
Örgryte IS - Akropolis IF
17:30
Gamla Ullevi
lördag 7 november
lördag 7 november, KL 17:30
Degerfors IF - GAIS
17:30
Stora Valla
söndag 8 november
söndag 8 november, KL 14:30
Östers IF - Athletic Eskilstuna
14:30
Visma Arena
söndag 8 november
söndag 8 november, KL 17:30
Trelleborgs FF - Ljungskile SK
17:30
Vångavallen, Trelleborg A-plan
måndag 9 november
måndag 9 november, KL 19:00
Umeå FC - GIF Sundsvall
19:00
Umeå Energi Arena SOL

Omgång 28

lördag 21 november
lördag 21 november, KL 15:00
GIF Sundsvall - Halmstad
15:00
NP3 Arena
lördag 21 november
lördag 21 november, KL 15:00
Norrby IF - Umeå FC
15:00
Borås Arena
lördag 21 november
lördag 21 november, KL 15:00
Ljungskile SK - Jönköpings Södra IF
15:00
Skarsjövallen
lördag 21 november
lördag 21 november, KL 15:00
GAIS - Östers IF
15:00
Gamla Ullevi
lördag 21 november
lördag 21 november, KL 15:00
Athletic Eskilstuna - Degerfors IF
15:00
Tunavallen
lördag 21 november
lördag 21 november, KL 15:00
Dalkurd - Trelleborgs FF
15:00
Studenternas
söndag 22 november
söndag 22 november, KL 14:30
Västerås SK FK - Örgryte IS
14:30
Iver Arena
söndag 22 november
söndag 22 november, KL 17:30
Akropolis IF - IK Brage
17:30
Grimsta IP 1

Omgång 29

lördag 28 november
lördag 28 november, KL 15:00
Degerfors IF - GIF Sundsvall
15:00
Stora Valla
lördag 28 november
lördag 28 november, KL 15:00
Halmstad - Örgryte IS
15:00
Örjans Vall
lördag 28 november
lördag 28 november, KL 15:00
GAIS - Akropolis IF
15:00
Gamla Ullevi
lördag 28 november
lördag 28 november, KL 15:00
Jönköpings Södra IF - Trelleborgs FF
15:00
Stadsparksvallen
lördag 28 november
lördag 28 november, KL 15:00
Östers IF - Ljungskile SK
15:00
Visma Arena
lördag 28 november
lördag 28 november, KL 15:00
Umeå FC - Västerås SK FK
15:00
Umeå Energi Arena SOL
söndag 29 november
söndag 29 november, KL 14:30
Norrby IF - Dalkurd
14:30
Borås Arena
söndag 29 november
söndag 29 november, KL 17:30
IK Brage - Athletic Eskilstuna
17:30
Domnarvsvallen

Omgång 30

lördag 5 december
lördag 5 december, KL 15:00
Athletic Eskilstuna - Norrby IF
15:00
Tunavallen
lördag 5 december
lördag 5 december, KL 15:00
Örgryte IS - Umeå FC
15:00
Gamla Ullevi
lördag 5 december
lördag 5 december, KL 15:00
Akropolis IF - Jönköpings Södra IF
15:00
Grimsta IP 1
lördag 5 december
lördag 5 december, KL 15:00
Västerås SK FK - Östers IF
15:00
Iver Arena
lördag 5 december
lördag 5 december, KL 15:00
Trelleborgs FF - Halmstad
15:00
Vångavallen, Trelleborg A-plan
lördag 5 december
lördag 5 december, KL 15:00
GIF Sundsvall - IK Brage
15:00
NP3 Arena
lördag 5 december
lördag 5 december, KL 15:00
Dalkurd - GAIS
15:00
Studenternas
lördag 5 december
lördag 5 december, KL 15:00
Ljungskile SK - Degerfors IF
15:00
Skarsjövallen